🐰

Akademia tomografii weterynaryjnej – edycja zwierzęta egzotyczne 🐾📚 Nowy projekt, którego głównym celem było zgromadzenie najnowszej wiedzy dotyczącej tomografii zwierząt egzotycznych w jednym miejscu. Zagadnienia zostały przygotowane i opracowane przez nasz zespół specjalistów dr n. wet. Ewę Stańczyk, dr n. wet. Tomasza Piaseckiego oraz lek. wet. Justynę Ignaszak Dziech.

Pierwsze spotkanie skupiło się na szczegółowej anatomii stomatologicznej 🦷 i patologiach widocznych w obrazach tomograficznych u małych ssaków, ze szczególnym uwzględnieniem królików 🐰, kawi domowych i szynszyli:

👩‍🏫 Prowadząca, lek. wet. Justyna Ignaszak-Diech, podzieliła się z nami swoją wiedzą na temat anatomii stomatologicznej małych ssaków. Poznaliśmy najbardziej istotne struktury anatomiczne, zwracając szczególną uwagę na różnice pomiędzy gatunkami, takimi jak króliki, kawi domowe i szynszyli.

🔍 Analizując obrazy tomograficzne, zgłębiliśmy tajniki rozpoznawania różnych patologii stomatologicznych.

👥🎓 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zaangażowanie! Wasze pytania i komentarze sprawiły, że to spotkanie było jeszcze bardziej wartościowe.

Do zobaczenia na kolejnym szkoleniu! 🐾📚

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.